Una manada de gatos

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

zapraszam do zapisów


Autor Wątek: Zapisy Kota  (Przeczytany 7957 razy)

Castiel

  • Samiec Królewski
  • Ciekawski kot
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Czas służy ale nie istnieje....
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2013, 07:09:51 »

Imię:Castiel
Płeć:samiec
Wiek:2 lata
Rasa: gepard
Zainteresowania: szybkie bieganie, polowanie, bawienie się z kociętami.
Historia przed dołączeniem do stada: Urodziłem się tam gdzieś daleko od tego stada. Rodzice wyrzucili mnie jako okup dla lwów. Uciekłem stamtąd zabierając wszystkie małe gepardy. One znalazły sobie stada a ja wędrowałem. Trafiłem tutaj i zostałem.
Charakter: miły, przyjemny, stanowczy, czasami nieobliczany i groźny.
Ranga:----------------------
Moc:---------------------------
Zapisane
3lata/Dzień2/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10050...
Moc: cofanie i zatrzymywanie czasu,żywioł ognia, żywioł powietrza,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach
Rodzina:nie mam
Potomstwo:Seraphia
Partner:Tanisha

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2013, 14:24:34 »

ranga 6 Łowca, a teraz przeczytaj wątek moce i wybierz sobie moc
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Roki

  • Kociak
  • Moderator Globalny
  • Nowy kot
  • *****
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 05, 2013, 15:55:12 »

Imię:Rexus ale mow mi roki
Płeć:samiec
Wiek:5miesiecy
Rasa:Tygrys
Zainteresowania:roywin si y wiekiem
Historia przed dołączeniem do stada:zgubilem sie w dniu polowan
Charakter:mily + resyta z wiekiem
Ranga:( ja ją przydzielam)
Moc:( potem uzupełniasz za moją zgodą)
Zapisane

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2013, 16:23:52 »

zostajesz szczeniakiem
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Tiara

  • Mrrłak
  • Ciekawski kot
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 05, 2013, 18:02:55 »

Imię: Tiara
Płeć: Samica
Wiek: 3 lata
Rasa: Kot brytyjski
Zainteresowania: Kotka jest po prostu mistrzem w wchodzeniu na drzewa. Bardzo często w dzieciństwie uciekała od treningów, a jedynym w miarę bezpiecznym miejscem było drzewo. Wspina się rewelacyjnie. Kocha po prostu leniuchować na słoneczku. Często znajduje sobie jakieś dogodne miejsce, aby podrzemać. Tak jak w sumie prawie każdy kot. Wodę stara się omijać szerokim łukiem, ale na wystawy musiała się poświęcić i oddawać się w ręce ludzi, którzy się nią zajmowali. Tiara lubi sobie na coś zapolować. Najbardziej na myszy i ptaki, choć na takiego szczur też czasami zapoluje.
Historia przed dołączeniem do stada: Jej życie rozpoczęło się w hodowli kotów jej rasy-brytyjskich. Wszystkie koty z hodowli były championami, a jej matka była najlepszą ze wszystkich. Na swoim koncie było mnóstwo wygranych, a sama mała kotka zapowiadała się podobnie. Od najmłodszych lat była trenowana na championa. W jej pamięć zapadły zwłaszcza te słowa:"Posty kręgosłup! Ogon w górze! Chodź prosto!" Było tego wszystkiego bardzo dużo, ale najwięcej było tych słów. Chociaż najlepiej rozpoznane słowa to:"Jedziemy na wystawę!" W wieku rok i kilka miesięcy wystartowała w swoich pierwszych wystawach. Zajęła drugie miejsce. Od tamtego czasu startowała w każdej imprezie tego typu w całym rejonie. Zajmowała głównie pierwsze i drugie miejsca. Po kilku takich wystawach właściciele hodowli postawili ją na wyższym szczeblu-ogólnokrajowe. Szczęśliwym trafem zajęła trzecie miejsce. Kotka ta uczestniczy w wielu wystawach różnego typu. Teraz dorównuje swojej matce, chociaż nikt nie przypuszczał, że tak będzie. Jakby spojrzeć z pozoru zwykłego obserwatora wygląda, że wiedzie beztroskie życie, ale niestety tak nie było. Jazda na wystawy sprawiało jej wielką radość, lecz aby do tego dotrzeć musiała codziennie po kilka godzin ćwiczyć. Teraz kotka dopiero poczuła co to jest wolność.
Charakter:  No cóż, trudno to ocenić, jaki ma charakter. Raz miła, a raz złośliwa. Raz troskliwa, a raz obojętna. Trudno przewidzieć jaki ma humor, ale jest jedna rzecz, która poprawia jej samopoczucie - wystawy. Nic nie poprawia jej humoru jeszcze lepiej, ale blisko zwycięstwa jest kocimiętka. Na wystawach czuje się jak ryba w wodzie. Na takich imprezach zawsze jest dostojna i uprzejma. Zazwyczaj wśród innych kotów nie lubi się wywyższać. Nigdy nie jest agresywna-chyba, że zagraża coś jej lub przyjaciół życiu. Jej zaufanie jest po prostu zniszczone. Dostęp do jej serca ma niewiele stworzeń na świecie. Tylko długa przyjaźń może choć trochę na nią podziałać. Jak każdy kot nie lubi wody, ale kocha wylegiwać się na słoneczku (oczywiście pomiędzy treningami na wystawy).
Ranga: -
Moc: -
Zapisane
Siła: 15
Zręczność: 20
odwaga: 20
Szybkość: 25
Spryt: 15
Diamenty: 95

Partner: Nico

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 05, 2013, 18:18:00 »

(wow!) bardzo się rozpisałaś i w dodatku ładnie.
pozycja 8 (wow!) mrrłak.

gratulacje! za bardzo ładne rozpisanie dostajesz 5d
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Tiara

  • Mrrłak
  • Ciekawski kot
  • ***
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 05, 2013, 18:39:32 »

Mogę jako moc dostać teleportację?

PS: Co to jest 5d...?
Zapisane
Siła: 15
Zręczność: 20
odwaga: 20
Szybkość: 25
Spryt: 15
Diamenty: 95

Partner: Nico

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2013, 18:41:28 »

możesz
PS: TO 5 DIAMENTÓW, to nasza waluta przeczytaj regulamin>nasza waluta
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Katharsis

  • Kociak
  • Ciekawski kot
  • ***
  • Wiadomości: 247
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2013, 12:24:44 »

Imię: Katharsis (tzn. ukojenie od bólu i cierpienia)
Płeć: Samica
Wiek: 3 miesiące
Rasa: biały tygrys
Zainteresowania: zabawa, magia, walka,śpiew i gra na instrumentach
Historia przed dołączeniem do stada: Nasze stado cierpiało głód więc przeżyć mogli tylko nieliczni.Moi rodzice musieli mnie porzucić żebym nie umarła z głodu.Tułałam się lesie aż trafiłam tu.
Charakter: ciekawska,czuła,optymistka,uparta,odważna,miła
Ranga:
Moc: Chciałabym władać żywiołami
Zapisane
Siła:20
Zręczność:20
odwaga:15
Szybkość:20
Spryt:20
Diamenty:25
Rodzina: Mama-Shimmer
Wiek: 3 miesiące
Urodziny: dzień 13 połowa 2

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2013, 14:01:02 »

Zostajesz kociakiem- pozycja 1
rozdziej jeszcze umiejętności
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Katharsis

  • Kociak
  • Ciekawski kot
  • ***
  • Wiadomości: 247
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 08, 2013, 14:47:41 »

ok
Zapisane
Siła:20
Zręczność:20
odwaga:15
Szybkość:20
Spryt:20
Diamenty:25
Rodzina: Mama-Shimmer
Wiek: 3 miesiące
Urodziny: dzień 13 połowa 2

Rastia

  • Gość
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2013, 18:43:16 »

Imię: Rastia
Płeć: Samica
Wiek: 4 lata
Rasa: Tygrys
Zainteresowania: Rastia jest prawdziwym leniwcem. Niby taka duża, a czasami wyleguje się jak mały kotek domowy. I to dosłownie. Bardzo lubi różne zabawy ganiane, na chowanie czy coś w tym stylu. Wspinaczki po drzewach - z miłą chęcią. Lubi długie wędrówki po lasach i polach, choć wspinaczką w górach nie pogardzi. Kocha polować na małe i duże zwierzęta. Z odróżnieniu od innych tygrysów lub kotów lubi wodę. Potrafi bez zbędnych problemów wskoczyć do rzeki, wodospadu czy morza. Mało, że potrafi. Ona to wielbi. Jako, że jest leniwcem często śpi w najlepsze. Choć nie zawsze te sny są spokojne. Rastia jak zwykły kot lubi pieszczotki. Może to nie leży w naturze tej dużej kotki, ale to lubi.
Historia przed dołączeniem do stada: Jej historia ma początek w pewnym lesie. Miała małe szanse na przeżycie. Jednak udało jej się przeżyć, ale była najsłabsza z całego rodzeństwa. Matka zmarła, gdy miała jedyne 6 miesięcy. Jedyne stworzenie, które stawiło się za nią była siostra. Dzięki niej nie zostawili  jej w puszczy, gdy była jeszcze małym tygryskiem. Niestety, długo nie udało jej się przekonywać braci i zostawili ją na pastwę losu. Na całe szczęście miała małe podstawy w polowaniach, a życie w lesie pełnym niebezpieczeństw przyczyniło się do nauki polowań i obrony. Pokonała w życiu wiele drapieżników. Długo się włóczyła po lasach, wiele kłusowników z nich wygoniłam, lecz niestety to wzbudziło w niej nieufność wobec wszystkich. Nikomu w życiu nie ufała po za matką i siostrze. Teraz wokół jej tygrysiego serca jest bariera, przez którą trudno jest się przedostać.
Charakter:  Jest towarzyska i przyjacielska. Odważna i otwarta na wszelkie nowe przyjaźnie. Zdarza się agresja, ale tylko wobec nieprzyjaciół. Jest silna i czujna. Czasami jest złośliwa, ale tylko gdy ma zły humor. Swoich przyjaciół i stada będzie bronić za cenę nawet swojego życia. Często spontaniczna. Kocha rywalizacje. Wobec nieprzyjaciół jest niemiła i oschła. Lubi być dominująca, lecz oddaje szacunek osobnikom wyższych rang. Przez swoją przeszłość jest nieufna. To znaczy, dopóki ktoś nie zdobędzie jej zaufania. Dopóki nie przebiję się przez barierę.
Ranga: ...
Moc: Teleportacja?
Zapisane

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2013, 18:50:22 »

Ranga 5. Wojownik, przeczytaj wątek moce i wybierz sobie moc. Sorki ale masz za niską range, ale za to co range możesz zmieniać moc
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Rastia

  • Gość
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 08, 2013, 18:52:31 »

To ja niewidzialność wezmę ;)
Zapisane

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 08, 2013, 18:55:28 »

Ok teraz rozdziel umiejętności
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum