Una manada de gatos

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

zapraszam do zapisów


Autor Wątek: Zapisy Kota  (Przeczytany 7936 razy)

Gina

  • Nowy kot
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2013, 09:24:57 »

Imię: Gina
Płeć: Samica
Wiek:2 lata
Rasa: Biały Tygrys
Zainteresowania: Uwielbia być w centrum uwagi, samotność doprowadza ją do obłędu. Uwielbia polowania, przyjęcia, a w szczególności towarzystwo. Ciągle szuka nowych znajomości, przyjaźń poznała, ale nigdy nie miała jej a dużej. Dzięki malowaniu odwraca się do świata.
Historia przed dołączeniem do stada: Urodziłam się na skalnej górze, daleko, daleko stąd. Rodzice uważali, że jestem nadzwyczaj piękna i tułali mnie po pokazach mody. Nienawidziłam tego tłumu zapyziałych kotów, które myślą tylko o sobie, nie dbają o innych, liczy się dla nich tylko ja i ja. Poznałam tam wyjątkową Kartelonię, ona była inna. Tylko dzięki niej przyjeżdżałam na takie pokazy, ale nie umiałam zapomnieć o rodzicach, którzy ciągle powtarzali " Nie zaprzyjaźniaj się z konkurencją". Dzieciństwo miałam trudne. Pewnego dnia na skalaną górę przybył posłaniec z wiadomością o poszukiwaniu moich rodziców. Zabił mojego tatę, na moich oczach. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Czułam strach, przed tym co on zrobi z moją mamą i mną. Jednak zostawił nas w spokoju, zaczęłyśmy opłakiwać tatę. Była to dla mnie trauma. Nie chciałam już żyć, ale mama trzymała mnie na duchu. Coraz to nowe koty zaczynały ją podrywać. Nawet sam kot alpha naszego stada. Niestety mama dała się złapać w jego sidła i zostałam księżniczką. Było to okropne ciągle byłam ubierana w sukieneczki, ale wiedziałam, że mama jest szczęśliwa. Całe dnie była otaczana złotem i bogactwem, kiedy ja cierpiałam. Musiałam nosić ciężkie korony, sukienki i biżuterię. Mój nowy tatuś mnie bił, a mama nie zwracała na to uwagi. Poczułam się niekochana i odrzucona. Przez tamtego tatę mam wiele szram na ciele. Jak na nie spojrzę wszystko staje mi przed oczami. Moją ostatnią deską ratunku była ucieczka do Karteloni. Postanowiłam to, spakowałam rzeczy i uciekłam  w nocy. Marzyłam o normalnym życiu, niestety Kartelonia i jej rodzina została wymordowania. Patrzyłam ze łzami w oczach w ciała moich przyjaciół. Nie zamierzałam wrócić do zamku, wręcz przeciwnie biegłam dalej przed siebie, aż dotarłam do lasu. W tym momencie ze spokojnego szczeniaka zamieniłam się w agresywną wilczyce. Nie wiem czy to była dobra, czy zła przemiana. Nie jestem w stanie tego określić, ale wróciłam do królestwa i rozszarpałam mojego :tatę" za to co mi zrobił. Stałam się bezlitosną maszyną do zabijania i przybyłam tutaj. Nie wiem co się dalej ze mną stanie i wolę tego nie wiedzieć.
Charakter: Agresywna, nie potrafi zaufać, z czasem się zmienia i oswaja, dotarcie do niej zajmuje wiele chwil, bezlitosna, piękna, tajemnicza, złowieszcza, dla nieznajomych wredna
Ranga:( ja ją przydzielam)
Moc:( potem uzupełniasz za moją zgodą)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2013, 10:24:41 wysłana przez Gina »
Zapisane

Castiel

  • Samiec Królewski
  • Ciekawski kot
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Czas służy ale nie istnieje....
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 09, 2013, 09:38:18 »

Niedługo tanisha przydzieli ci rangę  ;D
Zapisane
3lata/Dzień2/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10050...
Moc: cofanie i zatrzymywanie czasu,żywioł ognia, żywioł powietrza,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach
Rodzina:nie mam
Potomstwo:Seraphia
Partner:Tanisha

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 09, 2013, 09:45:06 »

ranga 6 Łowca teraz rozdziel umiejętności i rozwijaj kota fabularnie
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Essme

  • Kot
  • **
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2013, 17:54:32 »

Imię:  Essme
Płeć:  Samica
Wiek: 3 lata
Rasa:Gepard
Zainteresowania:Polowanie,Jest zamknięta w sobie tylko niektórzy ją rozumieją.
Historia przed dołączeniem do stada: Urodziła się tam gdzie słońce zachodzi bardzo puzno i jest tam bardzo gorąco.A przetrwanie tam to jest wyzwanie któremu nie wszyscy zdołają .Tak do tej pory nazywa a raczej nazywała swój dom.Kiedy samica Alfa (Tiara)wydała na świat 6 młodych byli to santo,erika,laila,kovu,Tanisha i ESSME.!Szczeniaki bardzo szybko rosły i durzo jadły.Dlatego całe stado cały czas się nimi zajmowało.Wszystko pięknię się udawało.Essme była silnym i bardzo szybkim szczeniakiem dlatego jej mama miała plany co do jej przyszłości.Chciała żeby essme była w przyszłości alfą.Poprowadziała by swoje rodzeństwo i stado kiedy jej matki by zabrakło.Szczeniaki w wieku dwóch lat opanowały polowanie ale essme poszło to najlepiej chociarz miała dwa lata umiała polować jak z nikt z watahy.Co bardzo podobało się dzicku samicy beta Akido.Który w wieku dwóch lat zakochał się w Essme.Pewnego wieczoru Essme i Akido mieli prowadzić wartę.Wtedy akido wyznał essme co do niej czuje.(Wtedy Essme zaszła w CIĄŻĘ)Essme powiedziała to samo Akido.Nastepnego dnia byli już parą.I tak każdego wieczoru kiedy mieli wspólną wartę snuli swoje plany na przyszłość.Akido już wiedział że będzie ojcem cieszył się.Tylko jedna osoba wiedziała że Essme i Akido się kochają.Tiara matka Essme.Ale potem wiedziałe sałe stado.Następnego dnia , Essme obudziły chałasy dochodzące z przed jaskini.Wybiegła aby zobaczyć co się stało.Zobaczyła kłusowników.Próbujących zabrać jej rodzine.Próbowała bronić rodzine żucając sie na nich , gryząc i drapiąc jak popadnie lecz to nic nie dawało.Tylko Akido nie dał się złapać próbował za wszelką cenę uratować ukochaną Essme.Widział jak gepardzica płacze doprowadzało go to do szaleństwa.I wpadał w więkrzą furię.Matka Essme widząc to nie mogła uwierzyć.Matka Akido za wszelką cenę próbowała zabrać syna daleko z tąd.Co było bardzo trudne ponieważ Akido próbował wyrwać Kraty w których siedziała Essme i jej rodzeństwo.Lecz im się nie udało.Essme liznęła na porzegnanie Akido on zrobił to samo.Dał jej naszyjnik(ten na obrazku)I kazała mu uciekać.Obiecała mu terz że jeszcze do siebie wrócą i że jeszcze będą razem.Kłusowanicy strzelili do akido strzałką usypiającą.Samiec patrzał leżąc na ziemi jak jego ukochana odjeżdża próbując wstać na darmo bo strzałka zaczęła działać.Potem Essme trafiła na targ z kąd zabrali ją do ZOO.To był istny koszmar dla gepardzicy mały wybieg gdzie nie mogła się rozpędzić i uderzała w kraty.Po czasie jej mięśnie zrobiły się słabe.A ona coraz bardziej nie ufna.Ponieważ ludzie żucali jej mięso pzez kraty.Co było straszne.Po paru miesiącach.Śnił jej się Akido.Jakby porozumiewali się telepatycznie .A Essme nie wie jak ale mogła zmienić się w ducha co na początku było straszne ale po czasie zrobiło się jedną rzeczą pocieszającą ponieważ gdy ktos wchodzil do klatki znikała i nikt jej nie widział.Nie lubiła innych gepardów ponieważ nie chciała im sie dostosować i im służyć a już napewno nie chciała być posłuszna!!!!Pewnego dnia wpadła na pomysł że może sprubować uciec.Nie miała nic do stracenia nie chciała być tu całe życie.Więc zmieniła się w ducha i przeszła na drugą stronę i tak uciekła daleko daleko.Aż znalazła się tu i ma nadzieję że wkońcu nie będzie musiała już uciekać.I że zostanie tu na zawsze.A moje młode przyjdzie na świat i będzie miało rodziców.(Bo ja ich straciłam :( )
Charakter:odważna,nieufna,agresywna,zamknieta w sobie,miła,pomocna.
Ranga:strażnik
Moc: bym chciała Zamiana w ducha
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2013, 15:11:00 wysłana przez Essme »
Zapisane
Mam 3 lata/dzień 5 / połowa 4
Siła:30
Zręczność:10
odwaga:20
Szybkość:30
Spryt:10
Diamenty:0
moc: Niewidzialoność

Rodzice:mama Tiara ojciec Jack(czytaj historia)
rodzeństwo:santo,erika,laila,kovu
partner: szuka !
młode: Denaki (urodzony)
znajomi:Sora,Tiara,Nico,Castiel,Katharsis,
Diamond

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2013, 23:53:37 »

pozycja 7strażnik
muszę przyznać że  nie chciało mi się tego czytać, ale jakoś wytrfałam
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel

Castiel

  • Samiec Królewski
  • Ciekawski kot
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Czas służy ale nie istnieje....
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2013, 10:12:02 »

Powiem ci ja przeczytałem i mi się podobało  :D
Zapisane
3lata/Dzień2/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10050...
Moc: cofanie i zatrzymywanie czasu,żywioł ognia, żywioł powietrza,zamienianie myśli w rzeczywistość,niewidzialność,czytanie w myślach
Rodzina:nie mam
Potomstwo:Seraphia
Partner:Tanisha

Essme

  • Kot
  • **
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 17, 2013, 13:19:51 »

dzięki :) starałam się
Zapisane
Mam 3 lata/dzień 5 / połowa 4
Siła:30
Zręczność:10
odwaga:20
Szybkość:30
Spryt:10
Diamenty:0
moc: Niewidzialoność

Rodzice:mama Tiara ojciec Jack(czytaj historia)
rodzeństwo:santo,erika,laila,kovu
partner: szuka !
młode: Denaki (urodzony)
znajomi:Sora,Tiara,Nico,Castiel,Katharsis,
Diamond

Nico

  • Łowca
  • Kot
  • **
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 18, 2013, 17:12:25 »



Imię: Nico
Płeć: samiec
Wiek: 3 lata
Rasa: kot norweski leśny
Zainteresowania: polowania,chodzenie po drzewach jestem w tym mistrzem,biegi,zabawa,Bycie w centrum uwagi nie zawsze,
kotki,i inne
Historia przed dołączeniem do stada: Urodziłem się w niewoli.Moja mata Rasi opiekowała się mną a mój tata zostawił moją mamę gdy tylko dowiedział się że jest w ciąży.Nienawidziłem go za to.Lecz musiał mieć powód poniewa kochali się z mamą.Po czasie dowiedziałem się dlaczego tata nas ostawił.Dlatego że ci sami właściciele tam gdzie ja i mama mieszkaliśmy oddali tatę znajomym.Ja szybko rosłem i miałem więkrze wymagania.A mieszkanie w bloku nie było moim marzeniem.Więc gdy tylko osiągnąłem wiek dwóch lat.Planowałem ucieczkę ale musiałem powiedzieć mamie ponieważ bardzo by ją to zraniło ponieważ straciła by także mnie.Lecz mama mnie zrozumiała wiedziała że tam gdzie będę bendzie mi lepiej.Gdy osiągnąłem wiek 2,5 lat.Gdy właściciele szykowali się do pracy i wychodzili.Ja tylko na to czekałem gdy wyszli pożegnałem się z mamą i obiecałem jej że będę ją odwiedzać albo niech ona odwiedza mnie.Uciekłem przez okno.Długo się sam błąkałem po lasach łąkach.Aż dotarłem tu.Obserwowałem stado przez jakiś czas aż postanowiłem dołączyć.
Charakter:Odważny,miły,towarzyski,opiekuńczy,czasem agresywny i nieobliczalny czasem,Pomocny
Umie zachować się w towarzystwie.
Ranga:( ja ją przydzielam)
Moc:( potem uzupełniasz za moją zgodą)
Zapisane
Siła: 15
Zręczność: 20
odwaga: 20
Szybkość: 25
Spryt: 15
Diamenty:
RODZINA :
Partnerka :Tiara :)
młode:na razie brak!
moc:  niewidzialność

Denaki

  • kociak
  • Kot
  • **
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2013, 17:19:17 »

Imię: Denaki
Płeć: Samiec
Wiek: dopiero po urodzeniu
Rasa: gepard
Zainteresowania:jeszcze niewiadomo
Historia przed dołączeniem do stada: urodzony przez Essme
Charakter:miły,odważny,przyjacielski,dżeltelmen,pomocny
Ranga:
Moc:
Zapisane
Rodzice:mama Esmme
rodzeństwo:sam
partnerka: niema
młode: niema

Tanisha

  • samica Królewska
  • Administrator
  • Aktywny kot
  • *****
  • Wiadomości: 370
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy Kota
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 23, 2013, 11:42:03 »

Nico:Łowca, wybierz sobie moc, ale pamiętaj że będą zmiany  :D
Denaki:Zostajesz kociakiem ze względu na wiek
Zapisane
ma, 3 l/Dzień1/P4
Siła:10000...
Zręczność:10000...
odwaga:10000...
Szybkość:10000...
Spryt:10000...
Diamenty:10000...
Moc:Panowanie nad wodą, teleportacja, super szybkość, niewidzialność,czytanie w myślach,zmiana kształtu.

Rodzina:        
Potomstwo:Seraphiai w ciąży ;)
Partner:Castiel
 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
halotupsy osiedlekrolewskie speedwaymenager artofwar tokiogang